پنکه های مه پاش

کاربرد پنکه رطوبت ساز رومیزی چیست؟

پنکه رطوبت سازی رومیزی| پنکه مه پاش

پنکه رطوبت ساز رومیزی، یا همان پنکه مه پاش رو میزی، پنکه کوچکی است که در روزهای گرم تابستان و بهار، به کمک شما خواهد آمد. شاید برایتان پیش آمده است، که برق محل کار شما رفته است.کاری که می کنید، این می باشد که از پنکه رطوبت سازی رومیزی شارژی استفاده کنید. وتا مدتی که برق بازگردد. خود را خنک نگه دارید.

فرض کنید تعمیرات کولر واحد اداری یا منزل شما به تعویق افتاده است و یا این کولر به اندازه کافی شما را خنک نگه نمی دارد. راه حل چیست؟ با خرید پنکه رطوبت ساز رومیزی خود را خنک نگه دارید.

مشخصات پنکه رطوبت ساز رومیزی چیست؟

در کمال تعجب و شگفتی ، صرف نظر از ظاهر  اندازه کوچک و ظاهر جمع و جور ،این پنکه مه پاش شارژی، دارای تنظیمات و قابلیت سه سرعت کم، متوسط و زیاد می باشد. دسته ای که پنکه رطوبت ساز، به آن وصل است دارای قابلیت ایستادن روی میز می باشد.

کابل شارژ دستگاه مه پاش دارای درگاه متصل به USB  معمولی است، در صورتی که وقت و زمان زیادی را در خانه می گذرانید ، آن را می توانید به راحتی به لب تاپ خود وصل کنید. و در هر کجای خانه و محل کارتان هستید. از آن استفاده کنید. در صورت نیاز به مسافرت ، آن را می توان براحتی یک همدم و همراه ایده آل برای رفت و آمد فرض کنید ، به راحتی در یک کیسه و ساک مسافرت خود قرار دهید. دیگر نگران هوای شرجی شمال نشوید.

ماندگاری شارژ این پنکه رطوبت ساز رومیزی چقدر می باشد؟

این پنکه مه پاش پس از شارژ شدن کامل (که فقط 5 ساعت طول می کشد) تقریباً 9 ساعت با سرعت کم ، 6 ساعت با سرعت متوسط و 4 ساعت با سرعت بالا می تواند براحتی کار کند.

با استفاده از باتری قابل شارژ پنکه مه پاش همراه با درگاه میکرو USB ، می توانید  به عنوان یک پاوربانک برای شارژ تلفن های همراه و دستگاه دیجیتال از طریق اتصال به USB استفاده کنید. در صورت خاموش بودن دکمه می تواند شارژ کند.

پنکه رطوبت ساز رومیزی در چه مکانهایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

پنکه مه پاش رومیزی برای کار در فضای داخلی – دفتر ، خانه ، خوابگاه ، خواب ، کتابخانه ، اتاق بازی یا فعالیتهای فضای باز – ساحل ، پیک نیک ، کمپینگ ، پیاده روی ، دوچرخه سواری ، دوچرخه سواری ، قایقرانی ، مسافرت و موارد دیگر مناسب می باشد.

آیا پنکه مه ساز رومیزی در رطوبت بالا به خوبی کار می کنند؟

آیا یک سیستم مه ساز و یا پنکه مه پاش در رطوبت بالا کار می کند؟جواب این سوال بلی می باشد آره. خنک کننده در مناطق خشک تر قوی تر است. اما حتی در مرطوب ترین مناطق ، سرمایش تبخیر می تواند به خوبی کار کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *